Obrázek

Výtvarnice Eva Brown maluje obrázky zvířat už dlouhá léta. Osudy týraných a opuštěných zvířat prožívá hodně intenzivně a tak se snaží pomáhat, seč jí síly stačí. Spolupráce s projektem CNF začala úplně jednoduše, Eva oslovila zakladatelku projektu Martinu s tím, že by jí ráda namalovala obrázek její Barunky za to, co všechno pro opuštěná zvířata dělá. Martina samozřejmě souhlasila a za týden už byl obraz na světě.

Teď máte stejnou možnost udělat si radost, a navíc přispět na útulky, i vy! Stačí když si objednáte portrét svého zvířecího miláčka tak, že pošlete email s jeho fotkou. Díky tomu, že je to takhle jednoduché, můžete nechat vyrobit takový dárek nejen pro sebe, ale i pro vaše kamarády pejskaře.

Vybírat je možné ze tří velikostí:

1) 30 x 40 cm
za 350 Kč (100 Kč z částky putuje na útulky)

2) 40 x 60 cm
za 750 Kč (400 Kč z částky putuje na útulky)

3) 60 x 80 cm
za 950 Kč (500 Kč z částky putuje na útulky)

Obraz je Eva schopná vytvořit do týdne. Den si prohlíží model a studuje jeho mimiku, dva dny pak maluje. Dále potřebuje den na schnutí podkladové barvy, do které dává písek pro lepší strukturu plochy. Poslední den věnuje dotahování detailů.

Objednávky posílejte prosím zároveň na dva emaily (jeden je paní výtvarnice a druhý náš, abychom měli o objednávkách přehled): evaeli.asova@seznam.cz, info@clickandfeed.cz

Samolepka

Naše milá výtvarnice se nově rozhodla vytvořit také samolepku, které má upozornit na týrání zvířat. Nejedná se o žádné logo, samolepka není ani součástí žádné skupiny – je vytvořena z její rodinné smečky. Nabízí ji ve čtyřech velikostech a dovolila si ji nabídnout také vám všem, kdy každým zakoupením poputuje více jak polovina z výdělku na zvířata v útulcích. Sama má samolepku na všech svých autech!

1) 15 x 11 cm
za 200 Kč (110 Kč z částky putuje na útulky)

2) 30 x 23 cm
za 300 Kč (180 Kč z částky putuje na útulky)

3) 50 x 38 cm
za 500 Kč (260 Kč z částky putuje na útulky)

4) 70 x 52 cm
za 600 Kč (330 Kč z částky putuje na útulky)

Objednávky posílejte prosím zároveň na dva emaily (jeden je paní výtvarnice a druhý náš, abychom měli o objednávkách přehled): evaeli.asova@seznam.cz, info@clickandfeed.cz