Anička má ráda focení od malička. Už jako malá chodívala fotit do kočičího útulku. Ráda se pohybuje ve společnosti pejsků a kočiček. Do projektu se zapojila proto, že chce pomoci najít domov zvířátkům v útulcích, upozornit na problematiku okolo kastrací kočiček a především na to, jak alarmující je počet zvířátek bez domova.


Anna Pavlíková je amatérská fotografka. Fotografování se ale věnuje od mala. Ráda fotí přírodu, zvířata, ale hlavně psy a kočky. Teď nově má zrcadlovku, takže její fotky jsou kvalitnější. Začala fotit pejsky a kočičky v jedné organizaci, aby jí zvířátka pomohla umístit a aby trochu nalákala příznivce zvířat, aby organizaci pomohli. V budoucnu by ráda fotila zvířata v útulcích a díky tomu jim pomáhala. Anička vyhrála dvě menší fotografické soutěže. Pokaždé se umístila na prvním místě. Pro ni je však její největší fotografický úspěch, když vyfotila pejska, organizace ho dala na stánky a hodinu na to už byl zamluvený. Teď už je v novém domově.


Christian a Adéla jsou dva fotografové z Plzně a fotografování se věnují již od roku 2010. Ke zvířatům mají speciální vztah, jelikož jejich dvě kočičky jsou celý jejich svět. Jedné z nich se ujali ještě jako úplně malé, když se z ulice zatoulala do pizzérie a i proto vědí, jak je důležité adoptovat a dát zvířeti nový domov a šanci na pěkný život. Touto cestou by rádi pomohli k tomu, aby co nejvíce zvířátek dostalo právě tuto šanci.

https://www.facebook.com/twosoulsstudio/


Ivana se ​focení věnuje od roku 2012. Fotografii bere jako nedílnou součást našeho života, jako vzpomínku na celý život. Nejčastěji fotí sportovní akce, ale věnuje se i reportům z cestování, společenských akcí, produktovým fotografiím, přírodě a v neposlední řadě i fotografování domácích mazlíčků. Nejčastějším modelem je její Jack Russel Terier Bono. V projektu Click and Feed vidí smysl a ráda přes něj přispěje k cestě němých tváří do nových domovů.


Jana v roce 2015 opustila svět velkého businessu a začala se naplno věnovat tomu, co cítila již dlouhou dobu, tvorbě, a to jak fotografování, tak v posledním roce především malování a psaní básní. Fotí cokoli a kdekoli, maluje dotykové harmonizační obrazy, píše k nim básně, tancuje, žije na plno... říká o sobě, že je cvok a čarodějka :-). Jak sama řekla: "Zázrak je, když to, co umím, dokážu předat dál. Zázrak je život, protože je příběhem plným událostí, a to není málo. Konec života neovlivním, ale mohu ovlivnit ten příběh..."


Kláře je 24 let a fotí, jak sama řekla, celkem krátce. Opravdu naplno asi od roku 2017. Je zaměstnaná na HPP na jednom nejmenovaném úřadě v Olomouci, ale ráda by se v budoucnu věnovala focení. Od září 2018 nastupuje na dálkové studium fotografie v Brně (photo-genia). Jako dobrovolník fotí útulkáče v útulku Voříšek (Čechy pod Kosířem) a své služby nabídla i do aukce pro opuštěná zvířata. Ráda by ale pomohla dál... Doma s přítelem mají fenku kříženku border kolie, se kterou nejraději tráví čas v lese nebo v horách.

www.zonerama.com/klarakunstler/597669


Lucie se o fotografii začala poprvé zajímat v roce 2007. Následně se věnovala jejímu studiu na SŠ Michael, kde z ní úspěšně odmaturovala. Její fotky se v té době objevily na dvou výstavách a také za ně získala školní ocenění. V letech 2017 - 2020 fungovala jako profesionální fotografka domácích mazlíčků, dokumentů a reportáží. Jelikož jsou zvířata důležitou součástí jejího života, věnuje se ve své osobní tvorbě také některým zvířecím problematikám (např. dokumenty Život potkana či Bojovníci). A skrze tuto fotografickou cestu by ráda pomáhala dál.

www.facebook.com/…ova


Martina pracovala dlouho v oblasti marketingu (např. tři roky jako vedoucí marketingu v ZOO Praha) a nyní je doma s částečným invalidním důchodem. Zvířata i focení miluje, tak by ráda tyto dva koníčky spojila právě přes Click and Feed.


Martina foťák do ruky poprvé vzala pod vodou v roce 2001 ve 14 letech. Za své podmořské fotografie získala mnohá ocenění na českých i mezinárodních soutěžích, pořádá fotografické výstavy a přednáší. Kromě focení miluje i natáčení videí. Fotografie a video mnohdy dokáže říci více než pouhá slova a mohou tak významně ovlivnit člověka. Touto cestou by Martina ráda pomáhala nejen opuštěným zvířátkům najít nový domov, ale i samotným útulkům v jejich prezentaci.

www.balzarova.cz

www.facebook.com/balzarova.cz