S ohromnou radostí vám představujeme tři nové produkty v našem eshopu!

 

Jako první bychom vám rádi ukázali náramky s ozdobou srdíčka z chirurgické oceli. Vytvořili jsme je pro vás ve dvou variantách. Na jedné najdete logo projektu Click and Feed, na té druhé pak čistě jen nápis „CLICK“, který by vám měl každý den připomenou naplnění mističky pro opuštěná zvířata. Náramky máme ve vašich dvou nejoblíbenějších barvách – černé a červené. A ještě jedna věc. Tuto ozdobu můžete pořídit svým blízkým i jako dárek, proto nabízíme variantu s dárkovou kartičkou zabalenou v pytlíčku. Cena za kus je 210 Kč, za dárkové balení se pak připlácí pouze 15 Kč. Za tyto náramky vděčíme moc hodné, kreativní a vždy pohotové paní Kristině z Náramky EMMA!

Druhým produktem je jednoduchá keramická miska s logem Click and Feed na vodu i krmení pro vašeho čtyřnohého miláčka. Díky tomu už u nás nemusíte misky jen virtuálně plnit, ale můžete si je taky konečně zakoupit domů pro své mazlíčky :-). Hodí se naprosto do každého interiéru a nabízíme dvě základní velikosti. Ceny za tyto mističky jsou 290 Kč a 320 Kč a za jejich výrobu nemůžeme děkovat nikomu jinému než firmě Trikuj.cz!

A do třetice všeho dobrého jsme si pro vás připravili nové bílé šňůrky na krk, které přibyly k velmi oblíbené černé variantě. Šňůrku můžete využít nejen na klíče, ale také na Vaši identifikační kartu v práci. Pro tyto případy nabízíme nově různá pouzdra na karty, určitě si vyberete! Ceny šňůrek se pohybují v rozmezí 190 Kč až 205 Kč.

Děkujeme velice všem sponzorům, kteří se na vytvoření výše uvedených produktů podíleli a vám jen sdělíme poslední, již známou informaci, a to sice, že veškerý výtěžek ze zboží v našeho eshopu jde na náš transparentní účet a poté na pomoc opuštěným zvířatům. Děkujeme, že vám osudy zvířat s nepříznivým osudem nejsou lhostejné.