Pomáhat zvířatům s projektem Click and Feed lze několika způsoby - podívejte se, kolik možností máte. Pomoc můžete libovolným přispěvkem na vakcinaci, sdílením naší stránky nebo třeba věnováním sponzorského daru našemu spolku. 100% všech darů je rozděleno mezi útulky.

Klikněte na tlačítko

Pomáhání pravidelným kliknutím - vaše každodenní kliknutí generuje kvalitní krmení pro opuštěná zvířata. Toto krmení zajišťuje společnost Brit. Máte 365 šancí za rok zdarma nakrmit jedno zvíře v útulku. 

Poděkujte kliknutím inzerentům - po kliknutí na zelené tlačítko Klikni a naplň misku - je to zdarma! se dostanete na Stránku poděkování, kde jsou reklamní bannery inzerentů, kteří váš klik zaplatí, věnujte jim prosím pozornost a prohlédněte si jejich inzeráty. 

100% všech darů je rozděleno mezi útulky.

Přispějte na vakcinaci

I zvířata v útulcích potřebují pravidelné očkování. O prášcích na odčervení, antibioticích v případě zanětů nebo zákrocích při kastraci ani nemluvě. Na tyto náklady můžete věnovat libovolnou částku na náš transparentní účet.

Číslo účtu: 2901001376/2010
IBAN: CZ3920100000002901001376
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

100% všech darů je rozděleno mezi útulky.

Pomoc od firmy

Potřebuje vaše firma snížit daňový základ a zároveň udělat dob​rý skutek a upevnit si tak dobrou image? Žádný problém! Veškeré dokumenty vám obratem dodáme a v případě zájmu zveřejníme jméno vaší společnosti i částku, kterou jste na pomoc opuštěným zvířatům věnovali. A to jak u nás na webu v sekci Charitativní partneři, tak na našem Facebooku. 

100% všech darů je rozděleno mezi útulky.

Nábor dobrovolných fotografů

Jedna fotka může změnit zvířeti v útulku život! Každý rok se do českých útulků dostanou stovky vyděšených, vyhublých a zanedbaných zvířat. Po příjmutí se každé zvíře vyfotí a umístí do nabídky k adopci. A právě tato fotka je velmi zásadní. Tato fotka totiž zvíře prezentuje a lidi se na jejím základě o adopci rozhodují. Proto hledáme dobrovolníky, kteří by v útulcích zvířata reprezentativně nafotili a pomohli jim tak přiblížit se k druhé šanci, kterou si beze sporu zaslouží. Služby těchto dobrovolníků pak zdarma nabízíme našim partnerským útulkům.

Dobrovolní fotografové

Petra fotí od roku 2013. Hlavním koníčkem se pro ni focení stalo v momentě, kdy si pořídila psa. Postupem času se začala zdokonalovat a tím pádem rozšířila i svoji fotografickou výbavu. Nejraději fotí právě zvířata a taky portréty. Více se o této talentované dámě můžete dozvědět na jejím webu www.petra-freyova.cz .

​Tereza začala fotit v roce 2013, kdy se rozhodla založit svůj vlastní food blog. Věnuje se psaní o gastronomii a focení je aktuálně její velký koníček: nejraději fotí jídlo a gastronomické festivaly, ale také přírodu nebo zajímavá městská zákoutí. Více se o ní můžete dozvědět na www.terezapankova.tumblr.com nebo www.tastytalkings.com

​Renata zkrátka miluje zvířata a k tomu ráda fotí. Zapojení do projektu Click and Feed je pro ni radost. Doufá, že svými fotkami pomůže umístit spoustu chlupáčů do milujících rukou. 

Ivana se ​focení věnuje od roku 2012. Fotografii bere jako nedílnou součást našeho života, jako vzpomínku na celý život. Nejčastěji fotí sportovní akce, ale věnuje se i reportům z cestování, společenských akcí, produktovým fotografiím, přírodě a v neposlední řadě i fotografování domácích mazlíčků. Nejčastějším modelem je její Jack Russel Terier Bono. V projektu Click and Feed vidí smysl a ráda přes něj přispěje k cestě němých tváří do nových domovů.

​Martina pracovala dlouho v oblasti marketingu (např. tři roky jako vedoucí marketingu v ZOO Praha) a nyní je doma s částečným invalidním důchodem. Zvířata i focení miluje, tak by ráda tyto dva koníčky spojila přávě přes Click and Feed.

​Marek začal fotit v roce 2014. Od té doby intenzivně samostuduje foto techniku, kompozici, světlo a optiku. Hledáček objektivu a programy na upravování fotek má místo tužky a papíru. Je to takový jeho relax po práci.
Nejraději fotí černobílé fotky. Foto žánry které ho baví jsou hlavně Portréty, ale taky Dokument / Street foto nebo Wild Life. Při focení používá hlavně objektivy s pevným ohniskem. Využívá moderní i historické manuální objektivyhttp://mareklampartphoto.wixsite.com/mlphoto

Michalovým hlavním mottem je přirozené světlo a spontánní výrazy.Fotí v městské zástavbě, v přírodě a oblíbil si i speciální interiéry rozpadlých budov, tzv. urbex. Také rád fotí neobyčejné fotky s pomocí speciálních prvků - dýmový kouř, mouka, bahno a další prvky. Více o jeho práci najdete na jeho webu www.michalkostka.com


​Anička má ráda focení od malička. Už jako malá chodívala fotit do kočičího útulku. Ráda se pohybuje ve společnosti pejsků a kočiček. Do projektu se zapojila proto, že chce pomoci najít domov zvířátkům v útulcích, upozornit na problematiku okolo kastrací kočiček a především na to, jak alarmující je počet zvířátek bez domova. 

Kupte si tričko!

Kupte tričko! Uděláte si radost a zároveň přispějte finanční částkou na opuštěná zvířata. 

Nemáme zatím možnost vytvořit e-shop, proto si trička můžete objednat pouze v termínu 9.11. - 23.11. 2016

Celkem za triko: 360 kč ( Cena trička i s potiskem: 290 kč, Příspěvek na útulky: 70 kč)

Poštovné (doporučený balík): 90 kč

Tzn. Za jedno triko pošlete 450 kč (1x360+90) a za dvě 810 (2x360+90)

Vybírat můžete ze tří barev: bílé, černé a šedé. Trička máme pánská, dámská i dětská. Dámská a dětská trička mají logo na prsou, pánská na rukávu. 

Velikostní tabulku pánských a dámských triček najdete níže. U dětí jsou v nabídce velikosti od 3 do 12 let, respektive od 98 cm do 152 cm.

Objednávky posílejte na náš email objednavky@clickandfeed.cz v tomto tvaru: žena/muž/dítě - velikost - barva - částka - vaše jméno a adresa - na účet/dobírka

 Po potvrzení objednávky zašlete, prosím, částku na náš transparentní účet 2901001376/2010 nebo připiště, že si přejete platbu na dobírku.

Trička objednáme hromadně 25.11., dodávku pak můžete očekávat do dvou týdnů. 

!!!POZOR: Pokud nebude částka na našem účte do 25.11., tričko neobjednáme a peníze vám zašleme zpátky!!!

Děkujeme za pochopení, vaši trpělivost a hlavně vaši dobrou vůli. 

Pořiďte si nálepku

Pořiďte si nálepku!

Stojí 50 kč. 16 Kč z ní jde na poštovní známku, zbytek peněz na útulky. Nalepit jí můžete na auto, notebook, oblíbenou veterinu nebo třeba restauraci. Vždycky pochopitelně po dohodě s majitelem :-) ​

Jak ji objednat?

Na email objednavky@clickandfeed.cz napište požadovaný počet samolepek a vaši adresu. Částku prosím pošlete na náš transparentní účet 2901001376/2010, do zprávy pro příjemce napište nálepka a vaše příjmení, př.: nálepka, Nováková

Přispějte útulkům jedním klikem

Copyright © 2016 | Click and Feed, z.s. | Created by COEX